Podczas pierwszego spotkania skupiam się na wnikliwym wywiadzie i analizie dolegliwości pacjenta oraz interpretacji badań diagnostycznych a uzyskane informacje w połączeniu z dokładnym badaniem manualnym i funkcjonalnym stanowią podstawę do ustalenia planu terapeutycznego.

Jak się przygotować?

W celu przeprowadzenia dokładnego badania manualnego i funkcjonalnego możesz zostać poproszona/y o rozebranie się do bielizny (nawet jeśli problem, który zgłaszasz dotyczy np. stopy). Proszę o zabranie bielizny która zapewni komfort podczas wizyty.

Wyniki badań

Jeżeli posiadasz dokumentacje medyczną opisującą dotychczasowe leczenie oraz badania obrazowe ( RTG, USG, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa) to proszę o zabranie ich ze sobą na pierwszą wizytę.

Czas trwania wizyty

Zależy od stanu i potrzeb terapeutycznych pacjenta. Z reguły pierwsza wizyta ze względu na jej specyficzny charakter (zapoznanie się z badaniami, szczegółowy wywiad) trwa dłużej niż następna. Przeciętny czas trwania wizyty wynosi około 40 minut. Proszę być kilka minut przed umówioną godziną.

Koszt wizyty i zapisy

W celu umówienia się na wizytę proszę o kontakt telefoniczny - 600 077 355.
Jeżeli nie odbieram telefonu oznacza to że jestem skupiony na pracy z pacjentem oraz oddzwonię w wolnej chwili.

Wizyta Czas trwania – ok. 40 minut 130 zł*

*Płatność wyłącznie gotówką, niebawem również obsługa kart płatniczych.